Loading...

Meist

Kes me oleme ja mida teeme?

MTÜ Tudulinna Kultuurikants asutati 20 juulil 2017 Tudulinnas eesmärgiga taastada Tudulinna vana puukirik ja kohandada mitmesuguste kultuurisündmuste läbiviimiseks.

Tudulinna pikka ajalooga väärikas puukirik väärib enamat kui lihtsalt laguneda Linnamäe nõlval. Praegusel kujul on ta pigem õnnetuks häbiplekiks sügavate kultuuritraditsioonidega Tudulinnale. MTÜ liikmed on võtnud oma südameasjaks teha vana hoone korda ning anda talle uus funktsioon, millest saavad rõõmu tunda nii kohalikud inimesed kui ka kaugemalt saabunud külalised.

Tänase seisuga kuulub MTÜ-sse ligi 20 liiget ning oodatud on kõik tudulinlased ja sõbrad, kes tunnevad endas soovi midagi head teha ja kaasa rääkida. Meil on tore seltskond ja korraldame mitmesuguseid sündmusi.

Lisaks vana kirikuhoone taastamisele püüame igati kaasa aidata ja eeskuju näidata Tudulinna rikkaliku koduloopärandi avastamisel, uurimisel, kogumisel ja selle tutvustamisel. Meie ümber on palju, mida hoida, väärtustada ja jagada.

 

MTÜ Tudulinna Kultuurikants tegevust juhib viieliikmeline juhatus:

Lauri Väinmaa – juhatuse esimees

Aili Reiman

Merike Vaarmets

Annes Kingu

Andres Meresmaa

 

Kui tunned, et Sinu huvid sarnanevad meie tegevussuundadega, võta meiega ühendust: kultuurikants@gmail.com

Oma tegevustes lähtub MTÜ Tudulinna Kultuurikants vabaühenduste eetikakoodeksist. Koodeksiga saab tutvuda siin: https://heakodanik.ee/vabauhenduste-eetikakoodeks/