Loading...

Tudulinna uudised

Siit leiad värske info Tudulinnas toimuva kohta.

Mõisakohvikute Päev ja suvefestival Tudulinna Tuled on ukse ees!

Tudulinna Linnamäele on hea põhjus tulla 14 augustil !

Hommikul alates kella 10-st avab siin uksed tore Mõisakohvik, millele pärastlõunal alates kella 16-st järgneb IV suvefestival Tudulinna Tuled.

Mõisakohviku ülimaitsvate hõrgutiste juures saab nautida elavat muusikat, rännata ajas tagasi Tudulinna mõisa aegadesse ning lapsi lõbustab kloun.

Suvefestivalil on samuti palju toredat tegevust ja ajaviidet nii lastele kui täiskasvanutele. Muhedaid lugusid jutustab Vladislav Koržets. Õhtu kulminatsiooniks saab olema Siiri Sisaski erilise kavaga kontsert.
Hea Tudulinna sõber – oled väga oodatud!

Juhime tähelepanu, et tulenevalt valitsuse poolt kehtestatud piirangutest sündmuste korraldamisel saame külastajate turvalisuse tagamiseks ja Covid-viiruse leviku tõkestamiseks festivalialale korraga lubada kuni 100 inimest. Seega tasub varakult kohale tulla, et kindlustada endale sissepääs ja parim istekoht! Nii saavad kõik tunda end mugavalt ja turvaliselt.
Peatse kohtumiseni Tudulinna Linnamäel!

NB! Kui tunned end tõbisena, jäta seekord tulemata!

Loe lähemalt

Tudulinna Tuled tuleb jälle!

Hea Tudulinna sõber!

Kutsume Sind taas meie traditsioonilisele suvefestivalile Tudulinna Tuled, mis tänavu 14. augustil toimub juba IV korda! Tudulinna Linnamäel ajaloolise kiriku ees hakkavad kaunil suveõhtul kulgema põnevad rännakud looduses ja lauludes.

Armastatud luuletaja ja muhe jutumees Vladislav Koržets pajatab lugusid loodusest meis ja meist looduses.

Hingematvalt kaunite lauludega Uku Masingu luulele astub publiku ette talle ainuomasel moel Siiri Sisask

Tegevusi jätkub nii lastele kui lapsevanematele.

Vähemalt sama oluline kui väärikad esinejad on ka kehakinnitus – põnevaid küpsetisi pakuvad Tornikuke kohvikus kohalikud meistrid.

Täpsem info festivali kavaga siin: Tudulinna tuled 2021 kuulutus

Tule kindlasti Tudulinna! Ja kutsu sõber ka kaasa!

Loe lähemalt