Loading...

Vana kiriku uudised

Siit leiad värske info Tudulinna vana kiriku ümber toimuva kohta.

Kaunist Jõuluaega !

Loe lähemalt

Vana kiriku katuse avariiremont tehtud.

Äsja lõppes Tudulinna vana puukiriku katuse avariiremont. Selle käigus said likvideeritud veelekked, asendatud katkised eterniitplaadid uutega, toestatud mõned sarikad ja katusetalad ning paigaldatud uus harjaplekk. Nii püsib eakas puuhoone kindlamini kuni suurte taastamistööde alguseni.

Remondi teostas Kadrina firma OTO Ehitus ning tööd said võimalikuks tänu Muinsuskaitseameti toetusele.

Loe lähemalt

Tunnustus Alutaguse vallalt

MTÜ Tudulinna Kultuurikants sai aasta lõpul veel ühe tunnustuse osaliseks

Meie tegevuse üheks eesmärgiks on algusest peale olnud Tudulinna traditsioonide säilitamine ja arendamine. Seda on märgatud ka väljaspool kodukanti.

Alutaguse vald tunnustas 2019 aasta lõpul MTÜ Tudulinna Kultuurikantsi oma tänukirjaga. Pidulikul aastalõpuballil Mäetaguse mõisas 27 detsembril võttis vallavanem Tauno Võhmarilt tänukirja vastu MTÜ Tudulinna juhatuse esimees Lauri Väinmaa.

Tänukirja üleandmine Mäetagusel 27 detsembril 2019
Loe lähemalt

MTÜ Tudulinna Kultuurikants sai suure tunnustuse

Kolmapäeval, 27. novembril tunnustati Jõhvi Vallavalitsuse saalis Ida-Virumaa Aasta 2019 tegusaid kodanikke ja parimaid kodanikuühendusi. Kategoorias Ida-Viru Aasta Parim KOP Rakendaja 2019 oli üheks nominendiks MTÜ Tudulinna Kultuurikants.

Konkursi Ida-Virumaa ühenduste tunnustamiseks kuulutasid ühiselt välja Ida-Viru Ettevõtluskeskus, Jõhvi Vallavalitsus, Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Kohaliku Omaalgatuse Programm ja Europe Direct`i Narva teabekeskus. Konkursi eesmärk oli esile tõsta ja tunnustada neid, kelle teod muudavad meie kodukohta paremaks, kogukonda ühtsemaks ning kodanikuühiskonda tugevamaks. Konkursile laekus 34 ettepanekut erinevate inimeste ja organisatsioonide tunnustamiseks.

Allikas: https://ivek.ee/pressiteade-ida-virumaa-tegusate-kodanike-ja-vabauhenduste-konkurssi-2019-tulemused/

Loe lähemalt

Taastamisprojekt on valmis !

Lõpuks on ta olemas!   Põhjalik ja hoolikalt läbitöötatud Tudulinna vana puukiriku restaureerimisprojekt on valmis ja kinnitatud.  OÜ Zoroaster poolt koostatud kogumik sisaldab nii arhitektuurse-, ehitusliku kui ka eriosade projektid. Üks suur etapp kirikuhoone elluäratamisel on seega edukalt läbitud.  MTÜ Tudulinna Kultuurikantsi juhatus hakkab lähiajal aru pidama, kuidas taastamisprotsessiga edasi liikuda. Projekt on ju vaid üks samm kogu teekonnal, mis peab viima ajaloolise hoone täieliku valmimise ja kultuurikeskuse avamiseni.

Jätkuvalt on teretulnud kõik head nõuanded ja koostööpakkumised! Oleme väga tänulikud toetuse eest, mida saab väljendada annetusena MTÜ Tudulinna Kultuurikants arvelduskontole  EE522200221067794646

MTÜ Tudulinna Kultuurikants juhatuse esimees Lauri Väinmaa koos vana kiriku restaureerimisprojektiga
Loe lähemalt

Tule meiega!

Hea Tudulinna sõber! Ka Sinul on suurepärane võimalus aidata nõu ja jõuga kaasa unikaalse vana puukiriku taassünnile! Võta meiega ühendust ja arutame asja üheskoos!

Loe lähemalt